Batı Anadolu Genel Başvuru

Genel Nitelikler

1966 yılında Batı Anadolu Çimento Sanayii olarak temelleri atılan “Batı Anadolu Grubu” bugün Türkiye’nin öncü grup şirketleri biri konumuna sahip.

Batı Anadolu Grubu’nun şirketleri arasında Çimento endüstrisinin güçlü şirketlerinden BATIÇİM ve BATISÖKE, hazır beton tesisleri bulunan BATIBETON, enerji üretimi ve perakende satışı alanında faaliyet gösteren BATIENERJİ ve liman işletmeciliği ile lojistik alanında BATILİMAN bulunuyor.

İş Tanımı

Batı Anadolu Grubu bünyesinde mevcut ve/veya oluşabilecek pozisyonlarda değerlendirilmek üzere Genel Başvurular kabul edilmektedir.

İlgilendiğiniz alanda yayınlanmış bir ilanımız yoksa ve şirketimize başvuruda bulunmak istiyorsanız, çalışmak istediğiniz bölüm/alan/pozisyonu belirten bir ön yazı ile bu ilana başvurabilirsiniz.

Genel Başvuru ilanına yapılan başvurular, aday veritabanında saklı tutulacak olup niteliklerinize ve yetkinliklerinize uygun açık pozisyonlar oluşması durumunda değerlendirmeye alınacaktır.

Yetkinlik ve tecrübelerinize uygun bir kariyer fırsatı oluştuğu takdirde sizinle temasa geçeceğimizi bildirir, şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

Aday Kriterleri
Pozisyon Bilgileri
Şehir Tüm Şehirler

Başvurun
Başvuru Formu